Pragniesz odmłodzić swój uśmiech? Poznaj lifting ust Lip Lift!

Widoczne oznaki starzenia to nie tylko zmarszczki i bruzdy. To także utrata jędrności tkanek, w tym również obszaru ust. Ten niewielki szczegół może jednak znacząco wpłynąć na ogólny wygląd twarzy, dlatego warto zadbać o jego piękny wygląd jak najdłużej. Pomoże Ci w tym wyjątkowy zabieg liftingu ust Lip Lift. O jego niezwykłym działaniu opowiedzieli nam specjaliści Bieńkowscy Clinic.

Na czym polega lifting ust Lip Lift?

Lip Lift to niezwykle skuteczny sposób na odmładzanie ust, polegający na przywróceniu odpowiedniego wyglądu górnej wardze. Efekt ten uzyskuje się dzięki jej mikrochirurgicznemu podniesieniu, a także wywinięciu czerwieni wargowej. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, dzięki czemu chirurg może osiągnąć doskonałe efekty. Sam zabieg liftingu ust trwa w okolicach 40-60 minut i wykonywany jest w sterylnych warunkach w znieczuleniu miejscowym.

Kiedy wskazany jest lifting ust?

Lifting ust to zazwyczaj najlepsza metoda na rewitalizację warg, które utraciły piękny wygląd w wyniku procesów starzenia. Często wykonuje się go zamiast stosowania wypełniaczy, na przykład kwasu hialuronowego lub pobranej od pacjenta tkanki tłuszczowej. Możliwe jest jednak także połączenie obu procedur, przy czym to lifting ust wykonywany jest zwykle jako pierwszy – podkreślają specjaliści częstochowskiej Bieńkowscy Clinic. Jest to niezwykle istotne, ponieważ zastosowanie wypełniacza na wargach, które utraciły jędrność, może dać efekt wręcz karykaturalny. Kwas hialuronowy lub tkanka tłuszczowa mogą jedynie powiększyć usta, nie spowodują jednak podniesienia górnej wargi. Ignorując tę zasadę, można uzyskać tzw. „kaczy dzióbek”, co wygląda wyjątkowo nieestetycznie.

Jakie są efekty Lip Lift? Czy można łączyć go z innymi zabiegami?

Efektem liftingu ust Lip Lift w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie z pewnością będzie znaczne odmłodzenie ust i nadanie im młodzieńczego kształtu. Nie pomoże one jednak w znacznym powiększeniu warg, nie zmieni również wyglądu wargi dolnej. Dlatego jeśli chcesz dodać ustom dodatkowej objętości, możesz porozmawiać z lekarzem na temat ewentualnych zabiegów uzupełniających, na przykład z zastosowaniem wypełniacza. Aby odżywić skórę ust, stosuje się również zabiegi mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, co w naturalny sposób przywraca wargom niezwykle przyjemny, gładki wygląd, a także zwiększa ich komfort. Czasem pomocne mogą być również inne procedury, na przykład laseroterapia czy zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków HIFU (high intensity focused ultrasound), które także poprawiają jędrność i napięcie skóry warg.

Warto przy tym pamiętać, że lifting ust jest zabiegiem z zakresu chirurgii, dlatego wiąże się z założeniem szwów (zdejmowane są po 7 dniach), a więc z ewentualnością powstania niewielkich blizn. Aby temu zapobiec, należy bezwzględnie stosować się do zaleceń specjalisty i stosować specjalne kosmetyki. Dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu cięcia – blisko nosa – przy odpowiednim zadbaniu o ten obszar blizna nie będzie widoczna. W rzadkich przypadkach lekarz może zalecić dodatkową laseroterapię – wyjaśniają specjaliści Bieńkowscy Clinic. Zabiegi laserowe mogą też przynieść poprawę ogólnego wyglądu warg, jeśli u pacjenta występują inne zmiany wokół tego obszaru, na przykład zmarszczki palacza.

Jaka jest cena Lip Lift? 

Koszt liftingu wargi górnej wynosi zwykle około 6000 zł. Cena zależeć będzie między innymi od miejsca przeprowadzania zabiegu, w tym od wybranego miasta. Warto przy tym pamiętać, że procedura ta daje trwałe efekty. Jednocześnie żaden inny zabieg nie pozwoli osiągnąć podobnych rezultatów w przypadku warg zmienionych przez procesy starzenia.

Przeciwwskazania do wykonania liftingu ust Lip Lift

Tak samo, jak w przypadku każdej procedury chirurgicznej, również w przypadku Lip Lift występują pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Należą do nich przede wszystkim:

  • okres ciąży i karmienia piersią;
  • zaburzenia krzepliwości krwi;
  • choroby układu krążenia;
  • nieuregulowane ciśnienie krwi;
  • cukrzyca;
  • intensywne wypełnienie warg kwasem hialuronowym.

Pragniesz nadać swoim ustom piękniejszy, znacznie młodszy wygląd? Koniecznie umów się na konsultację u profesjonalisty, który doradzi Ci najlepsze rozwiązanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajPodobne wpisy